
Trust Ayda Headset Black
8 150 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Trust
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 25087
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,8m, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Trust |