Tesoro Olivant Special Edition Headset Black
12 080 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Tesoro
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: A2 SE 2.0
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:3m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,6m + 1,4 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20k Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Tesoro |
| Kábel hossza | 3 m |
