Steelseries Arctis Nova Pro for Xbox Headset Black
103 990 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Steelseries
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 61528
Headset, 2.0, USB, Kábel:1,5m, 38Ohm, 10Hz-40kHz, Mikrofon, Black, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | USB |
| Kábel hossza | 1,5 m |
| Impedancia | 38 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-40000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-40kHz |
| Gyártó | Steelseries |
Nova Pro akusztikus rendszer
A végső tisztaság és hangminőség a Nova Pro Acoustic Systemben egyesül, és emeli a mércét a játékhangzás terén. Audiómérnökeink a legendás teljesítmény érdekében a Premium High Fidelity Driverekkel a határokat feszegették, és olyan hangtisztaságot értek el, amelyhez foghatót más gaming headsetek nem tudnak felmutatni.
GameDAC Gen 2
Töltsd fel játékhangodat az új ESS Sabre Quad-DAC segítségével, amely 78%-kal tisztább jelet* ér el rendkívül alacsony zaj- és torzítási szint mellett.
A hangfelbontás a Hi-Res Audio tanúsítvánnyal 96KHz/24-Bitre emelkedik, így 50x részletesebb hangzással** áll a versenytársak fölé.
Multi-System Connect
A hub több eszköz otthoni bázisa. Csatlakoztasson egyszerre két rendszert, és egy gombnyomással zökkenőmentesen váltson közöttük, így bármikor játékba hozhatja az Xboxot és a PC-t, a Macet, a PS-t vagy a Switchet.
AI zajszűrő mikrofon
Tűnj ki kristálytiszta kommunikációval, mivel az AI-alapú zajszűrő szoftver megtisztítja a hangot.
