Steelseries Arctis Nova 1P Headset White
33 440 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Steelseries
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 61612
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 36Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, White, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 36 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | White |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Steelseries |
A SteelSeries Arctis Nova 1P Gamer Fejhallgató a kategóriájában legjobbnak számító High Fidelity Drivers hangszórókkal rendelkezik.
Kialakításának köszönhetően 4 ponton állítható, így bármilyen fejformához tökéletesen illeszkedik. Az AirWeave memóriahabos párnái gondoskodnak a kényelmes viseletről, így szinte észre sem veszi, hogy ott van.
CelarCast Gen 2 zajszűrős mikrofonja kiszűr mindenféle háttérzajt a tiszta kommunikáció érdekében.
Alkalmas minden 3,5 mm-es csatlakozóval rendelkező PC-hez vagy mobiltelefonhoz.
Színe: fehér
