Steelseries Arctis Nova 1 Headset Black
27 010 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Steelseries
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 61606
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,5m, 36Ohm, 20Hz-22kHz, Mikrofon, Black, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,5 m |
| Impedancia | 36 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-22000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-22kHz |
| Gyártó | Steelseries |
A SteelSeries Arctis Nova 1 Gamer Fejhallgató a kategóriájában legjobbnak számító High Fidelity Drivers hangszórókkal rendelkezik.
Kialakításának köszönhetően 4 ponton állítható, így bármilyen fejformához tökéletesen illeszkedik. Az AirWeave memóriahabos párnái gondoskodnak a kényelmes viseletről, így szinte észre sem veszi, hogy ott van.
CelarCast Gen 2 zajszűrős mikrofonja kiszűr mindenféle háttérzajt a tiszta kommunikáció érdekében.
Alkalmas minden 3,5 mm-es csatlakozóval rendelkező PC-hez vagy mobiltelefonhoz.
Színe: fekete
