Spirit Of Gamer PRO-H3 Headset Red
6 940 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Spirit Of Gamer
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: MIC-PH3MPRE
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:2m, 21Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Red, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 2 m |
| Impedancia | 21 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Red |
| Gyártó | Spirit Of Gamer |
