Sony WH1000X M4 Wireless Bluetooth Headset Black
100 720 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 6-8 munkanap
- Gyártó: Sony
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: WH1000XM4B.CE7
Mobil headset, 2.0, Kábel:1,2m, 4Hz-40kHz, Mikrofon, Wireless, Hatótáv:10m, Black
| Típus | Mobil headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Frekvencia átvitel | 4Hz-40000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Hatótávolság | 10 m |
| Szín | Black |
| Egyéb | 3,5mm-ről is műkődik! |
| Frekvencia átvitel | 4Hz-40000 |
| Gyártó | Sony |
| Frekvencia átvitel | 4Hz-40kHz |
| Bluetooth | Nem |
