Sony MDRXB55APB Extra Bass Headset Black
10 670 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Sony
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MDRXB55APB.CE7
Mobil headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 16Ohm, 4Hz-24000Hz, Mikrofon, Black
| Típus | Mobil headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 16 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 4Hz-24000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 4Hz-24kHz |
| Gyártó | Sony |
