Sony MDR-ZX310APR Headset Red
9 550 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Sony
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MDRZX310APR.CE7
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 24Ohm, 10Hz-24000Hz, Mikrofon, Red
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 24 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-24000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Red |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-24kHz |
| Gyártó | Sony |
