Sony MDR-EX15APLI Headset Blue
2 800 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Sony
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MDREX15APLI.CE7
Mobil headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 16Ohm, 8Hz-22kHz, Mikrofon, Blue
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 16 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 8Hz-22000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Blue |
| Típus | Mobil headset |
| Frekvencia átvitel | 8Hz-22kHz |
| Gyártó | Sony |
SONY Fülhallgató MDR-EX15APLI headset, hangerőszabályzó, L alakú sztereó minicsatlakozó, 8-22000 Hz, 1,2m kábelhossz, 9 mm, 16 ohm, 100 dB/mW, Kék
