Sony MDR-EX110APW Headset White
7 860 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Sony
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MDREX110APW
Headset, 2.0, 3.5mm, 16Ohm, 5Hz-24000Hz, Mikrofon, White
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Impedancia | 16 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 5Hz-24000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | White |
| Frekvencia átvitel | 5Hz-24kHz |
| Gyártó | Sony |
headset, L alakú aranyozott, sztereó minicsatlakozó, 5-24000 Hz, 9 mm, 16 ohm, 103 dB/mW, Fehér
