Sandberg USB+RJ9/11 Headset Pro Stereo Black
15 080 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Sandberg
- Garancia: 60 hónap garancia
- Cikkszám: 126-30
Headset, 2.0, USB, Kábel:1,6m, 20Hz-7kHzHz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | USB |
| Kábel hossza | 1,6 m |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-7kHz Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-7kHz |
| Gyártó | Sandberg |
A Sandberg USB+RJ9/11 Office Headset Pro Stereo kiváló minőségű, és többek között az otthoni irodájában, munkahelyén vagy tanulás közben használható.
A mikrofon rugalmas karra van felszerelve, ami biztosítja, hogy a másik személy tisztán hallja önt. A mindkét fülhöz tartozó hangszóró jóvoltából a társa hangját tisztán és érthetően hallja. A puha fülpárnájú diszkrét, kis súlyú és állítható fejpántú kialakítás optimális kényelmet biztosít. A beépített 118 db-es maximális hangerőnek köszönhetően kizárt a halláskárosodás. Az USB / RJ9 / RJ11-porton keresztüli kapcsolat révén azonnal működik.
