Sandberg MiniJack Headset Saver Black
5 070 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Sandberg
- Garancia: 60 hónap garancia
- Cikkszám: 326-15
Mobil headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,8m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Mobil headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20k Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Sandberg |
