Redragon Blazar GM300 Gaming Stream Microphone Black
27 760 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Redragon
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: GM300
Mikrofon, USB, Kábel:1,7m, 2,2KOhm, 20-20kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Mikrofon |
| Csatlakozó | USB |
| Kábel hossza | 1,7 m |
| Impedancia | 2,2K Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20-20k Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Redragon |
Szabadalmaztatottformatervezés, a mikrofon teljesen fém borítású, tetszés szerint beállíthatóLED fényekkel.
Egy gombbalállítható a hangerő és némítás.
A legújabbfejlesztésű Cardoid mikrofon egység a legjobb minőséget biztosítja szemből és akét oldalról, míg minimalizálja a hátulról érkező hangok felvételét.
Már bevált,széles körben alkalmazott USB-A és USB-B csatlakozók biztosítják a tartós éstökéletes kapcsolódást a legtöbb asztali számítógéphez és laptophoz.
Az alapcsomagtartalmazza a rezgéscsillapító állványt, tripodot és szélfogót.
Streameléshezmegalkotott, de kiváló online játékokhoz, podcasteléshez, ének és hangszeresfelvételekhez, illetve hangüzenetekhez (mint pl. Skype, Youtube, Twitch stb.)is.
Használat:„plug and play” – csak dugd be, és azonnal használhatóvá válik.
Technikaileírás:
Felépítés:teljes fém borítás
Mikrofon típus: 16 mm-es kondenzátor
A hangfelvétel iránya: egyirányú
Frekvenciaválasz: 20Hz-20kHz
Érzékenység: -45±3dB
Változó áramú ellenállás: ≤2,2KΩ
Kábel hossz: 1,7M
Bemenet: USB
