Razer Kraken X Lite Headset Black
11 190 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Razer
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: RZ04-02950100-R381
Headset, 7.1, 3.5mm, Kábel:2m, 32Ohm, 20Hz-20000Hz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 7.1 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 2 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Razer |
