Razer Blackshark V2 X Headset Quartz
17 690 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 6-8 munkanap
- Gyártó: Razer
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: RZ04-03240800-R3M1
Headset, 7.1, 3.5mm, 32Ohm, 12Hz-28kHz, Mikrofon, Quartz, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 7.1 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 12Hz-28000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Quartz |
| Frekvencia átvitel | 12Hz-28kHz |
| Gyártó | Razer |
