Philips TAH8506WT/00 Bluetooth Headset White
52 150 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 10-14 munkanap
- Gyártó: Philips
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: TAH8506WT/00
Mobil headset, 2.0, 2.5mm, 32Ohm, 7Hz-40kHz, Mikrofon, Hatótáv:10m, White, Bluetooth
| Típus | Mobil headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 2.5mm |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 7Hz-40kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Hatótávolság | 10 m |
| Szín | White |
| Gyártó | Philips |
