Philips SHK2000PK Headphones Puprle/Pink
7 420 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Philips
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: SHK2000PK/00
Fejhallgató, 2.0, 3.5mm, 32Ohm, 12Hz-22000Hz, Purple/Pink
| Típus | Fejhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 12Hz-22000 Hz |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | Purple/Pink |
| Gyártó | Philips |
| Frekvencia átvitel | 12Hz-22kHz |
A gyerekek legjobb társa
A megfelelő fejhallgató, amellyel a kis zenekedvelők megismerhetik a zene világát. A tiszta mélyhangzás és a játékos kialakítás a fejlődésben lévő gyerekekhez van igazítva, az ellenálló szerkezetnek köszönhetően pedig bármilyen helyzetben állja a sarat. Ugyanakkor a 85 dB-es hangerőkorlát biztonságos keretek között tartja a zenei élményt.
Az ergonomikus, állítható fejpánt mérete a gyermekkel együtt növekszik
Az egyszerű, ergonomikus fejpánt teljes mértékben állítható, így minden gyerek fejére kényelmesen illeszkedik, és velük együtt nő.
A 32 mm-es neodímium hangszóró-meghajtók tiszta, kiegyensúlyozott hangot nyújtanak
A neodímium a legjobb anyag erős mágneses terek létrehozásához, a nagyobb lengőtekercs-érzékenység, a jobb mélyhang-visszaadás és a tiszta, kiegyenlített hangminőség érdekében.
A csavarok nélküli, tartós kialakítás ellenállóvá teszi
A csavarok nélküli, tartós kialakítás lehetővé teszi a fejhallgató részeinek egyszerű eltávolítását és visszahelyezését.
A puha fülpárnák biztos és kényelmes illeszkedést nyújtanak
A kagylók teljes felülete puha anyaggal van borítva a tökéletes kényelemért és biztonságért.
Ultra könnyű fejpánt a rendkívüli kényelemért és illeszkedésért
A keskeny fejpánt annyira könnyű és kényelmes, hogy hosszú órákon keresztül is öröm viselni. A gyerekek egyszerűen meg is feledkezhetnek arról, hogy rajtuk van.
