Panasonic RP-HV104E
1 870 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Panasonic
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: RP-HV104E-K
Fülhallgató, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 17Ohm, 20Hz-20kHz
| Típus | Fülhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 17 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 Hz |
| Mikrofon | Nem |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Panasonic |
