Panasonic RP-HT010E-A Black/Blue
3 200 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Panasonic
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: RP-HT010E-A
Fejhallgató, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 24Ohm, 16-22000Hz, Black/Blue
| Típus | Fejhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 24 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 16-22000 Hz |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | Black/Blue |
| Frekvencia átvitel | 16Hz-22kHz |
| Gyártó | Panasonic |
