Panasonic RP-HF100ME-K Headset Black
6 520 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Panasonic
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: RP-HF100ME-K
Mobil headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 26Ohm, 10Hz-23kHz, Mikrofon, Black
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Típus | Mobil headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 26 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-23k Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-23kHz |
| Gyártó | Panasonic |
