Panasonic RB-M600BE-C Deep Bass Bluetooth Headset Beige
28 420 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Panasonic
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: RB-M600BE-C
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Beige, Bluetooth
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Beige |
| Gyártó | Panasonic |
