Natec Genesis Radium 200 Gaming microphone Black
4 610 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Natec Genesis
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: NGM-1392
Mikrofon, USB, Kábel:1,5m, 2200Ohm, 100Hz-16000Hz, Mikrofon, Black
| Típus | Mikrofon |
| Csatlakozó | USB |
| Kábel hossza | 1,5 m |
| Impedancia | 2200 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 100Hz-16000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 100Hz-16kHz |
| Gyártó | Natec Genesis |
