Natec Genesis Argon 200 Gamer Headset Black/Green
4 190 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Natec Genesis
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: NSG-0903
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:2m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black/Green, Volume Control
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 2 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20k Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black/Green |
| Egyéb | Volume Control |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Natec Genesis |
