Media-Tech MT3556W - MAGICSOUND DS-2 Headset White
1 450 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Media-Tech
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: MT3556W
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 18Ohm, 20-20000Hz, Mikrofon, White
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 18 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | White |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Media-Tech |
