Media-Tech MT3505 INDUS Headphone Black
33 240 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Media-Tech
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: MT3505
Fejhallgató, 2.0, 3.5mm, Kábel:2,5m, 8-18000Hz, Black
| Típus | Fejhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 2,5 m |
| Frekvencia átvitel | 8-18000 Hz |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 8Hz-18kHz |
| Gyártó | Media-Tech |
