Maxell Home Studio Headphones Black
5 840 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Maxell
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MAX719807
Fejhallgató, 2.0, 3.5mm, Kábel:5m, 32Ohm, 16Hz-22kHz, Black
| Típus | Fejhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 5 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 16Hz-22k Hz |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 16Hz-22kHz |
| Gyártó | Maxell |
