Maxell HP-360 Headset Red
1 660 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 6-8 munkanap
- Gyártó: Maxell
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: MXSHMLR
Headset, 2.0, 3.5mm, 16Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Red
| Típus | Mobil headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Impedancia | 16 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | Red |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Maxell |
| Mikrofon | Igen |
| Típus | Headset |
