Logitech Zone Vibe 100 Wireless Headset Graphite Grey
35 110 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Logitech
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 981-001213
Headset, 2.0, 45Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Hatótáv:30m, Grey, Bluetooth
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Impedancia | 45 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Hatótávolság | 30 m |
| Szín | Grey |
| Egyéb | Bluetooth |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Logitech |
| Wireless | Nem |
