Logitech PC 960 Stereo Headset
7 250 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Logitech
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 981-000100
Headset, 2.0, USB, Kábel:2,4m, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | USB |
| Kábel hossza | 2,4 m |
| Frekvencia átvitel | 20~20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20~20000 |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Logitech |
