Logitech G PRO X Gaming headset Black
36 160 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Logitech
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 981-000818
Headset, 2.0, USB, Kábel:2m, 35Ohm, 20Hz-20000Hz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | USB |
| Kábel hossza | 2 m |
| Impedancia | 35 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Logitech |
