Logitech Astro A30 Wireless Gaming Headset for XBOX White
89 730 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Logitech
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 939-001987
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,5m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Wireless, Hatótáv:15m, White, Bluetooth, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,5 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Hatótávolság | 15 m |
| Szín | White |
| NFC | Nem |
| Gyártó | Logitech |
