Kingston HyperX Cloud II Wireless Headset Black/Red
64 800 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 4P5K4AA
Headset, 2.0, USB, 60Ohm, 15Hz-20kHz, Mikrofon, Wireless, Hatótáv:20m, Black/Red, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | USB |
| Impedancia | 60 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 15Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Hatótávolság | 20 m |
| Szín | Black/Red |
| Frekvencia átvitel | 15Hz-20kHz |
| Gyártó | Kingston |
