Kingston HyperX Cloud II Headset Black/Red
48 150 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 4P5M0AA
Headset, 7.1, USB, Kábel:1m, 60Ohm, 15Hz-25kHz, Mikrofon, Black/Red
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 7.1 |
| Csatlakozó | USB |
| Kábel hossza | 1+2 m |
| Impedancia | 60 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 15Hz-25000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black/Red |
| Frekvencia átvitel | 15Hz-25kHz |
| Gyártó | Kingston |
| Kábel hossza | 1 m |
