Jabra Evolve2 75 MS Wireless Stereo Headset + Charging Station Black
120 420 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Jabra
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 27599-999-989
Headset, 2.0, USB, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Hatótáv:30m, Black, Bluetooth
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | USB |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Hatótávolság | 30 m |
| Szín | Black |
| Egyéb | Bluetooth |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Jabra |
| Wireless | Nem |
