
Jabra Engage 50 II UC Stereo Headset Black
73 130 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Jabra
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 5099-610-279
Headset, 2.0, USB, Kábel:1,6m, 50Hz-20000Hz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | USB |
| Kábel hossza | 1,6 m |
| Frekvencia átvitel | 50Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 50Hz-20kHz |
| Gyártó | Jabra |