Jabra Biz 1500 Wired Stereo Headset Black
30 430 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Jabra
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 1519-0154
Headset, 2.0, Kábel:0,95m, 150Ohm, 20Hz-4,5kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Kábel hossza | 0,95 m |
| Impedancia | 150 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-4500 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Egyéb | Quick Disconnect |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-4,5kHz |
| Gyártó | Jabra |
