Jabra Biz 1100 EDU Duo Headset Black
15 790 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Jabra
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 1159-0139-EDU
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,8m, 80Hz-20kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Frekvencia átvitel | 80Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Jabra |
