Hama USB-300 headset Black
7 660 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 00139924
Headset, 2.0, USB, Kábel:2m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | USB |
| Kábel hossza | 2 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Hama |
Termékjellemzők:
- PC irodai fejhallgató mobil mikrofonkarral és USB csatlakozással
- Párnázott fülpárnák és fejpánt biztosítja a tökéletes illeszkedést, még hosszú használat után is
- A Némítás gomb lehetővé teszi a felhasználók számára a mikrofon hangjának gyors kikapcsolását
- Kábel-távirányító a kényelmes és folyamatos hangvezérlés érdekében
- Egyoldalas kábel a kényelmes viselethez
- Állítható fejpánt
- Rendkívül könnyű a kiváló viselési kényelemért
- Szín: Fekete
- Csatlakozás: USB-A csatlakozó
- Kábel hossza: 2 m
- Frekvenciatartomány (fejhallgató) 20 Hz - 20 kHz
- Frekvenciatartomány (mikrofon) 50 Hz - 10 kHz
- Impedancia (fejhallgató) 32 Ω
- Impedancia (mikrofon) 2200 Ω
- Anyag :Műanyag
