Hama Bubbly Earsphones Black
1 270 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 00184191
Fülhallgató, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Black
| Típus | Fülhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Hama |
