Genius HS-400A Headset Black
4 310 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Genius
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 31710169100
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,8m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Genius |
HS-400A fejhallgató
Merüljön el a videó konferenciákvan vagy a zenében
Ez a fejhallgató az állítható fejpánttal nagyszerű hangminőséget biztosít, ha órákat tölt chateléssel, játékkal vagy videókonferenciával. A fülpárnák puha habszivaccsal vannak ellátva.
Állítható fejpánt
Minden fejmérethez illeszkedik.
Puha fülpárna
Kényelem egész napra.
Beépített mikrofon
Hívásfogadás gomb és beépített mikrofon.
