Gembird MHS-LAX-W Sztereo headset White
3 490 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MHS-LAX-W
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,5m, 32Ohm, 20Hz-20000Hz, Mikrofon, White
| Típus | Fejhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,5 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | White |
| Típus | Headset |
| Mikrofon | Igen |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Gembird |
