Gembird MHS-EP-001 Headset Black/White
2 230 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MHS-EP-001
Mobil headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:0,9m, 50-18000Hz, Mikrofon, Black/White
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 0,9 m |
| Frekvencia átvitel | 50-18000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black/White |
| Típus | Mobil headset |
| Frekvencia átvitel | 50Hz-18kHz |
| Gyártó | Gembird |
