Gembird MHS-03-WTRD Stereo Headset White/Red
2 270 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MHS-03-WTRD
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,8m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, White/Red
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20k Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | White/Red |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Gembird |
Sztereó fülhallgató állítható mikrofonnal
Praktikus bemeneti hangerőszabályozás
Nagy, kényelmes fülpárnák
Kényelmes, állítható fejpánt
3,5 mm-es sztereó csatlakozó mobiltelefonokhoz
