Digitus On Ear Office Headset with Noise Reduction 2x3.5 mm Stereo Black
3 520 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DA-12202
Headset, 3.5mm, Kábel:1,95m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,95 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Digitus |
Termék típusa: Headset, Használat stílusa: Fejpánt, Javasolt felhasználás: Iroda/telefonos ügyfélközpont. Kapcsolódási technológia: Vezetékes. Fülösszekötő: Fülkagylón támaszkodó, Maximális bemeneti teljesítmény: 84 mW, Fejhallgató-frekvencia: 20 - 20000 Hz. A mikrofon típusa: Boom, Mikrofon frekvenciája: 50 - 15000 Hz, Mikrofon érzékenysége: -42 dB. Csomagolás szélessége: 150 mm, Csomagolás mélysége: 56 mm, Csomagolás tömege: 225 g
Csatlakozók és csatlakozási felületek:
2 x 3,5 mm-es csatlakozók: Igen
Kapcsolódási technológia: Vezetékes
Csomagolási adatok:
Csomagolás tömege: 225 g
Csomagolás mélysége: 56 mm
Csomagolás szélessége: 150 mm
Fejhallgató:
Meghajtó egység: 3 cm
Fejhallgató-érzékenység: 115 dB
Impedancia: 32 Ω
Fejhallgató-frekvencia: 20 - 20000 Hz
Fülösszekötő: Fülkagylón támaszkodó
Maximális bemeneti teljesítmény: 84 mW
Logisztikai adatok:
UK Vámtarifaszám: 85183000
Mikrofon:
Mikrofon elnémítás: Igen
Zajmegszüntető hatás: Igen
Mikrofon bemeneti impedancia: 2200 Ω
Mikrofon érzékenysége: -42 dB
Mikrofon frekvenciája: 50 - 15000 Hz
A mikrofon típusa: Boom
Teljesítmény:
Származási ország: Kína
Kábelhosszúság: 1,95 M
Termék színe: Fekete
Fejhallgató típusa: Két hangcsatornás
Javasolt felhasználás: Iroda/telefonos ügyfélközpont
Használat stílusa: Fejpánt
Termék típusa: Headset
További jellemzők:
Csomag térfogata: 1554 cm³
