Dell AW725H Alienware Tri Mode Wireless Gaming Headset Dark Side of the Moon
81 240 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 545-BBFW
Headset, 2.0, 3.5mm, 32Ohm, 20Hz-40kHz, Mikrofon, Wireless, Hatótáv:30m, Black, Bluetooth, RGB, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-40kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Hatótávolság | 30 m |
| Szín | Black |
| NFC | Nem |
| Gyártó | Dell |
