Cougar Dive Headset Black
15 310 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Cougar
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CGR-P50B-270
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:2,1m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 2,1 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Cougar |
