Corsair HS80 RGB Gaming Headset White
43 770 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CA-9011238-EU
Headset, 7.1, USB, Kábel:1,8m, 32Ohm, 20Hz-20000Hz, Mikrofon, White
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 7.1 |
| Csatlakozó | USB |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | White |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Corsair |
