Corsair HS55 Surround Gaming Headset Carbon
31 890 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CA-9011265-EU
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,8m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Carbon, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Carbon |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Corsair |
