Corsair HS35 v2 Gaming Headset Red
17 410 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CA-9011384-EU
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,1m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Red
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,1 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Red |
| Gyártó | Corsair |
